Меню сайту |
 |
|
 |
Форма входу |
 |
|
 |
Календар |
 |
|
 |
Пошук |
 |
|
 |
Статистика |
 |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
 |
|
Вітаю Вас, Гість · RSS |
24.06.2025, 10:03 |
Головна » 2019 » Серпень » 22 » Територія успіху
|
|
 |

21 серпня 2019 року в м. Буча відбулася обласна педагогічна рада освітян Київщини основним змістом якої був лейтмотив «Формування Людини Майбутнього – основний ціннісний орієнтир сучасної освіти»
В заході брали участь понад 600 представників педагогічних колективів області, науковців, громадськості.
Крім освітян області у роботі зібрання взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Кучер, голова обласної ради Микола Стариченко, директор департаменту освіти та науки КОДА Віра Рогова, голова Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Анатолій Цикалюк.
Урочиста частина пройшла у літньому театрі. Очільник області Михайло Бно- Айріян привітав заслужених працівників освіти та 50 молодих педагогів, які будуть працювати у школах Київщини, висловив бачення розвитку освіти області на перспективу.
У рамках основної частини, під час проведення прес-брифінгу «Реформування освіти з точки зору влади», голова Київської обласної організації Профспілки Анатолій Цикалюк наголосив на необхідності захисту оплати праці освітян з чим погодився очільник області, та пообіцяв підтримку.
Подальша робота педради продовжилась у форматі масштабного фестивалю.
Учасники педради та гості відвідати виставку- презентацію «Успішні освітні практики» на якій мали можливість ознайомитись з досягненнями та новаторськими ідеями педагогічних колективів з усіх районів області.
Досягнення педагогів Київщини розмістили на 52-х гектарах бучанського парку, де працювали 8 різних локацій, які зібрали фахівців з різних новаторських і креативних напрямків освітньої діяльності.





|
|
Переглядів: 240 |
Додав: adminbar
| Рейтинг: 0.0/0 |
|