КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Баришівська районна організація
ОХОРОНА ПРАЦІ
Меню сайту

Корисні посилання
 • Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України
 • ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
 • Федерація Профспілок України

 • Форма входу


  Календар
  «  Квітень 2021  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
     1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930


  Пошук

  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Вітаю Вас, Гість · RSS 20.04.2021, 22:27

  Радимо придбати необхідні для Вашої роботи методичні посібники з питань організації охорони праці в навчальних закладах, які розміщені на електронних носіях. 1.Коза-диск "Охорона праці”. Це тематичний компакт-диск з шаблонами документів. Тел/факс: (044) 586-56-06; (044) 390-55-25. E-mail: peredplata@mcfr.com.ua Поштова адреса: м. Київ-02660, вул. М. Раскової, 11-а, с/с 170, ТОВ "МЦ ФЕР-Україна” E-mail: disk@mcfr. com.ua , www. mcfr. com.ua За цими адресами можна також придбати тематичний випуск журналу "Практика управління закладом освіти” № 7 за липень 2007 року "Охорона праці в навчальних закладах” та тематичні коза-диски, що вже вийшли у 2010 році і які містять шаблони документів закладу освіти за напрямками "Кадрова документація”, "Локальні документи закладу освіти”, "Посадові інструкції”. 2."Практична енциклопедія з охорони праці”. Базове видання включає методичні рекомендації з охорони праці. ”Практична енциклопедія” + СD -диск з електронною версією та СD-диск "Атестація робочих місць за умовами праці” Замовлення можна провести за тел. (044) 568-51-39. Детальнішу інформацію можна отримати на Beb-сайтах: http://www.kadrovik.ua/ або http: // ohoronapraci.com.ua/ 3.Порадником з питань охорони праці і техніки безпеки стануть матеріали розміщені на Beb-сайтах: www.nop.org.ua та www. protec.kiev.ua

  Надано рекомендації щодо вимог до шкільних кабінетів

  Заняття у кабінетах природничо-математичного напряму стануть безпечнішими. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України надало для використання в навчально-виховному процесі Інструктивно-методичні матеріали «Безпечне проведення занять у кабінетах природничо-математичного напряму загальноосвітніх навчальних закладах». Вимоги безпеки, наведені в інструктивно-методичних матеріалах, поширюються на кабінети фізики, хімії, біології, математики та географії, у яких навчаються учні загальноосвітніх навчальних закладів і які можуть мати джерела небезпечностей.

  Затверджено новий Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків на виробництві
  5 грудня 2011
  Затверджено новий Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків на виробництві    Кабінет Міністрів України постановою від 30 листопада 2011 р. № 1232 затвердив Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.
  Категорія: Соціально-економічний захистОхорона праці Детальніше

  Щодо практики проведення атестації робочих місць за умовами праці.

  27 жовтня 2011
  Перелік зразків документів:

  Зразок наказу про проведення атестації №1 - zrazok_nakazu_pro_provedennya_atestaciyi_1.doc [3,96 Mb] (cкачиваний: 8)

  Листок спостереження - listok_sposterezhennya.doc [79 Kb] (cкачиваний: 6)

  Карта умов праці - karta_umov_praci.doc [4,24 Mb] (cкачиваний: 6)

  Протокол проведення досліджень метео факторів - protokol_provedennya_doslidzhen_meteo_faktoriv.doc [3,51 Mb] (cкачиваний: 3)

  Протокол проведення досліджень шумового навантаження та ультразвуку - protokol_provedennya_doslidzhen_shumovogo.doc [4,22 Mb] (cкачиваний: 5)

  Зразок наказу про проведення атестації №
  2 - zrazok_nakazu_pro_provedennya_atestaciyi_2.doc [776 Kb] (cкачиваний: 6)

  Детальніше
   

  Зміни до закону «Про охорону праці», якими передбачають посилення адміністративної відповідальності за порушення законодавства про охорону праці. 
  27 жовтня 2011
  Зокрема, частину третю статті 19 Закону «Про охорону праці» викладено в такій редакції: «Для підприємств, незалежно від форм власності, або фізичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю, витрати на охорону праці становлять не менше 0,5 відсотка від фонду оплати праці за попередній рік».

  У статті 43 частини першу та другу викладено в редакції, що передбачає «За порушення законодавства про охорону праці та невиконання приписів (розпоряджень) посадових осіб центрального органу виконавчої влади з нагляду за охороною праці юридичні та фізичні особи, які відповідно до законодавства використовують найману працю, притягаються центральним органом виконавчої влади з нагляду за охороною праці до сплати штрафу в порядку, встановленому законом. Сплата штрафу не звільняє юридичну або фізичну особу, яка відповідно до законодавства використовує найману працю, від усунення виявлених порушень у визначені строки.
  Детальніше
   
  Профспілка працівників освіти і науки України © 2021
  Створити безкоштовний сайт на uCoz